Dla Pielgrzymów zarejestrowanych w Diecezjalnych Centrum ŚDM na pakiet „A”

Dla uczestników, którzy wybiorą jeden z wariantów pakietu „A” Centrum Diecezjalne ŚDM organizuje darmowy wyjazd pociągiem z Rzeszowa do Krakowa i powrót w niedzielę 31 lipca. Szczegóły dotyczące przejazdu będą podane w lipcu po zakończeniu rejestracji.

W poniedziałek 25 lipca po wspólnej Eucharystii o godz. 9:00, dla wszystkich pielgrzymów udających się do Krakowa w Parku Papieskim będzie przygotowany posiłek. Bezpośrednio po tym posiłku, wszyscy przejedziemy autobusami MPK w eskorcie policji na Dworzec PKP.

Pociągi odjeżdżają o godz.: 12:15 i 13:11 i dojeżdżają w Krakowie do stacji Kraków Płaszów.

Młodzież w pociągu otrzyma także drugie śniadanie, bułkę i sałatkę na podróż. Dla skorzystania z przejazdu będą potrzebne specjalne bilety, które przygotowuje diecezjalne centrum ŚDM.

Powrót planowany jest w niedzielę 31go lipca w godz. wieczornych, koło godz. 19:00.

Dla wszystkich pielgrzymów specjalna oferta PKP Intercity

Dla wszystkich pielgrzymów, którzy dodatkowo wybierają się do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży i chcieli by skorzystać z oferty PKP, została przygotowana specjalna ofera:

http://www.intercity.pl/pl/sdm/
Na stronie znajdują się wszelkie niezbędne informacje dla pielgrzymów udających się pociągiem do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży.

 

Przewozy Regionalne na ŚDM

„Kolej na ŚDM” to oferta biletów: jedno-, trzy- i siedmiodniowych wprowadzona specjalnie dla pielgrzymów podróżujących po aglomeracji krakowskiej i Małopolsce w czasie trwania Światowych Dni Młodzieży.

Więcej informacji na stronie: http://www.przewozyregionalne.pl/node/18994