Redakcja strony

Kontakt do redakcji: redakcja@sdmrzeszow.pl

Redaktor naczelny:
Magdalena Maraj – z wykształcenia socjolog, dziennikarz. Animator Ruchu Światło – Życie.  Otaczający świat opisuje prozą i wierszem, autorka książki „Hidyba”. Ma wrażliwe, słuchające serce, otwarte na innych. Kocha ludzi dobrych i szczerych, fascynuje ją piękno przyrody stworzone boską ręką.
W sekcji medialnej odpowiedzialna za stronę diecezjalna ŚDM oraz audycję i kontakt z Radiem Via.

Redaktor:
Paweł Ciupak – magister zarządzania, były siatkarz Awinionu Rzeszów, były dziennikarz portalu Sportowe Podkarpacie. Wytrwały pielgrzym w kierunku Jasnej Góry. Pasjonat komunikacji miejskiej. Szczery aż do bólu i niestrudzony w dążeniu do osiągnięcia celu. Stawiający Boga na pierwszym miejscu, a także aktywnie promujący Światowe Dni Młodzieży.
W sekcji medialnej odpowiedzialny za korektę i publikację materiałów na stronie, profil na FB oraz zbieranie informacji o ciekawych wydarzeniach ŚDM w diecezji.

Redaktor:
Monika Ochałek – studentka filologii polskiej i pedagogiki. Działa w Zarządzie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Lubi działać, bardzo męczy ją marnotrawienie czasu. Jej pasją są wędrówki górskie te bliższe i dalsze.
W sekcji medialnej odpowiedzialna za korektę materiałów publikowanych na stronie, profil na FB oraz zbieranie informacji o ciekawych wydarzeniach ŚDM w diecezji.

Redaktor:
Kamil Tokarski –  realista, Boży człowiek, który próbuje sprostać wyzwaniu łączenia obrazu i słów. Zainteresowany ludźmi zwłaszcza ich byciem i nie byciem w społeczeństwie. Można znaleźć go w sieci, gdzie obserwuje, rejestruje i zapisuje to, co zastał.
W sekcji medialnej odpowiedzialny za relację fotograficzną, zbieranie informacji o ciekawych wydarzeniach ŚDM w diecezji.

Redaktor:
Kamil Jarema  – informatyk, miłośnik piłki nożnej, lubi podróże, od wielu lat członek LSO. Chętnie angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy, aktywnie pomaga w organizacji koncertu Jednego Serca Jednego Ducha. Człowiek na którego zawsze można liczyć.
W sekcji medialnej odpowiedzialny za kontakt z TVP, wywiady, filmiki, działanie.

Zasady publikacji dostępne tutaj.

Zapraszamy do współpracy!

redakcja portalu ŚDM Rzeszów